KOMEDİ TÜRÜ OYUNA BAŞKENTLİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ
7 okunma

KOMEDİ TÜRÜ OYUNA BAŞKENTLİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

ABONE OL
3 Haziran 2024 15:52
KOMEDİ TÜRÜ OYUNA BAŞKENTLİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığına bağlı Yenimahalle Gençlik Merkezi’nin hazırladığı “Seni Çok Seviyorum” adlı tiyatro oyununun ikincisi sergilendi. Sinan Benginer Tiyatro Salonu’nda sahnelenen oyuna Başkentliler yoğun ilgi gösterdi. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi, sanatsal faaliyetlerle Başkentlileri buluşturmaya devam ediyor.

Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı’nda faaliyetlerini sürdüren Yenimahalle Gençlik Merkezi’nin hazırladığı “Seni Çok Seviyorum” adlı tiyatro oyunun ikincisi sahnelendi.

KOMEDİ TÜRÜ OYUNA BAŞKENTLİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Yenimahalle Gençlik Merkezi Tiyatro ekibinin hazırladığı 2 perdeden oluşan ve komedi türündeki oyununa Başkentliler yoğun ilgi gösterdi.

Ankara’yı kültür ve sanatın da başkenti yapmak için çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Doç. Dr. Serkan Yorgancılar ikincisi sergilenen tiyatro oyunu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Yenimahalle Gençlik Merkezi üyelerimizin hazırlamış olduğu ‘Seni Çok Seviyorum’ adlı tiyatro gösterimindeyiz. Oyunumuzun ikincisi gösteriliyor. Gençlerimize değer verdiğimizde sanatta onların nasıl ilerleyebildiğini sahne sanatlarında gösterilerini nasıl profesyonelce sergileyebildiklerini bugün görmüş olacağız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.