SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM, SÜRDÜRÜLEBİLİR MESLEKİ EĞİTİM” PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI
  • Şehir Alanya
  • Gündem
  • SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM, SÜRDÜRÜLEBİLİR MESLEKİ EĞİTİM” PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI
3 okunma

SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM, SÜRDÜRÜLEBİLİR MESLEKİ EĞİTİM” PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI

ABONE OL
1 Haziran 2024 15:50
SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM, SÜRDÜRÜLEBİLİR MESLEKİ EĞİTİM” PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

EGO Genel Müdürlüğü “Sürdürülebilir Yaşam, Sürdürülebilir Mesleki Eğitim” isimli ERASMUS+ Mesleki Eğitim Projesi kapsamında “3. İş Paketi Çalıştayı”nı EGO Bisiklet Kampüsü’nde düzenledi. Proje kapsamında; elektrikli bisikletler ile tüm elektrikli mikromobilite cihazlarının bakımı ve onarımında, mevcut personellerin kapasitesinin geliştirilmesi; iş gücü piyasasındaki mevcut ve gelecekte ortaya çıkabilecek taleplerin karşılanması ve mesleki eğitim müfredatındaki elektrikli mikromobilite araçlarının onarımı ve bakımı alanındaki eksikliklerin tamamlanması amaçlanıyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü Projeler Müdürlüğü tarafından “Sürdürülebilir Yaşam, Sürdürülebilir Mesleki Eğitim” isimli ERASMUS+ Mesleki Eğitim Projesi kapsamında “3. İş Paketi Çalıştayı” EGO Bisiklet Kampüsü’nde düzenlendi.

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından onaylanan proje kapsamında; elektrikli bisikletler ile tüm elektrikli mikromobilite cihazlarının bakımı ve onarımında, mevcut personellerin kapasitesinin geliştirilmesi; iş gücü piyasasındaki mevcut ve gelecekte ortaya çıkabilecek taleplerin karşılanması ve mesleki eğitim müfredatındaki elektrikli mikromobilite araçlarının onarımı ve bakımı alanındaki eksikliklerin tamamlanması amaçlanıyor.

ELEKTRİKLİ BİSİKLET TAMİR VE SÜRÜŞ YARIŞMASI DÜZENLENDİ

EGO Bisiklet Kampüsü’nde gerçekleştirilen organizasyonda “Elektrikli Bisiklet Tamir Yarışması” ve “Elektrikli Bisiklet Sürüş Yarışması” etkinlikleri düzenlendi.

Mekanik Montaj Yarışması, Lastik Tamir Yarışması, Parkur Bitirme Yarışması, Batarya Voltaj Tespit ve Montaj yarışmasına, Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri katıldı. Elektrikli Bisiklet Sürüş Yarışması ise “Yavaş Sürme Yarışı” başlığı altında 10’ar kişilik grupların olduğu 3 etapta gerçekleştirildi. Yarışmaların ardından birincilere kupa, termos ve batarya ödülü verildi. Yarışa katılan tüm yarışmacılara madalyaları proje paydaşları tarafında takdim edildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.