Sezer Küçükkurt’tan ‘Sandıklara Gidin’ Çağrısı
6 okunma

Sezer Küçükkurt’tan ‘Sandıklara Gidin’ Çağrısı

ABONE OL
30 Mart 2024 11:50
Sezer Küçükkurt’tan ‘Sandıklara Gidin’ Çağrısı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, yarın yapılacak seçimler için sandığa gitme konusunda hemşerilerine çağrıda bulunarak, “Çok iyi bilindiği gibi kadim şehrimiz Afyonkarahisar’ımız tarihi ve güzellikleriyle, yolların kesiştiği kavşak noktası konumuyla geniş ve bereketli topraklarıyla, tarımsal üretimiyle, cevval beşeri kadrolarıyla büyük bir potansiyeli bünyesinde bulundurmaktadır. 

Bu büyük potansiyel doğru değerlendirilseydi insanlarımız başka şehirlere kaçmaz, göç alan bir şehir haline gelirdik. Bu seçime büyükşehir olarak da girebilirdik. 

MHP olarak şehrin sorunlarını çözecek, gerçekçi, belediyemizin bütçe şartlarıyla uyumlu projelerimizle ve ehil kadrolarımızla belediye başkanlığına talibiz.” ifadelerini kullandı. 

MARKA ŞEHİR AFYONKARAHİSAR’I BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

Başkan Adayı Küçükkurt açıklamasının devamında şöyle konuştu:

“Afyonkarahisar’ımızı seviyoruz, hemşerilerimizi seviyoruz. Emeklisinden, dar gelirlisine, sanayicisinden, işçisine, ev hanımlarından, öğrencisine kadar her Afyonluya dokunacak, hizmet edecek projelerimiz hazırdır. 

Kadrolarımız hazırdır. İnşallah hep birlikte bu seçimi kazanıp üç hilalli bayrağımızı Afyon Kalesine dikeceğiz. Sadece önümüzdeki 5 yılı değil, nesillerin rahatını ve huzurunu sağlayan projeleri gerçekleştirecek ve marka şehir Afyonkarahisar’ı birlikte inşa edeceğiz. 

İftiharla söyleyebiliriz ki mensubu olmaktan gurur duyduğumuz büyük Türk Milleti sadık evlatları konusunda talihlidir. Yusuf yüzlü, Eyüp sabırlı, Yavuz yürekli, Yunus gönüllü ülkücüler, çelik bilekleri ve imanlı yürekleri ile her daim ülkesi ve milleti için göreve hazırdır. 

Artık emanet ehil ellere devredilmeli, mantıklı değişim gerçekleşmelidir. Binlerce ülküdaşımızın aziz hatıralarından devraldığımız bu kutlu yolun bugünkü yolcuları olarak sizlere diyoruz ki; 

Yolunuz, bahtınız ve alnınız açık olsun. Hak Teâlâ birliğimizi bozmasın, birliğimizi dağıtmasın, hilalimizi karartmasın, kılıcımızı kör etmesin, sancak yere düşmesin, bayrak leke tutmasın. 

Ülkemizin yolunu açık etsin. Durdurmasın, düşürmesin, döndürmesin. Türklüğün ömrünü uzun etsin.  Selam olsun Türk bayrağına.  

Selam olsun Türklüğün Yüzyılına.  Selam olsun tüm Afyonkarahisarlı hemşerilerime Cenab-ı Allah yardımcımız olsun.  Ne Mutlu Türküm Diyene.”

#SezerKüçükkurt #MHP #Afyonkarahisar #BelediyeBaşkanı #MarkaŞehir #31MartSeçimleri

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.