Tüm Afyonkarahisarlıları “Mantıklı Değişim Yürüyüşü”ne bekliyoruz
  • Şehir Alanya
  • Gündem
  • Tüm Afyonkarahisarlıları “Mantıklı Değişim Yürüyüşü”ne bekliyoruz
7 okunma

Tüm Afyonkarahisarlıları “Mantıklı Değişim Yürüyüşü”ne bekliyoruz

ABONE OL
29 Mart 2024 12:49
Tüm Afyonkarahisarlıları “Mantıklı Değişim Yürüyüşü”ne bekliyoruz
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt beraberindeki partililerle birlikte Afyonkarahisar Belediyesi’ni, Türk-İş Afyonkarahisar İl Temsilciliğini, Nermin Erbakan Hanımlar Lokali’ni, Vakıflar ile Harbiş Pazarını ziyaret etti.

Başkan Adayı Küçükkurt akşam programında ise Selçuklu Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

BELEDİYE PERSONELİ KAYBOLAN TÜM HAKLARINA KAVUŞACAK

Seçim çalışmaları kapsamında çalınmadık kapı girilmedik gönül bırakmayan Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, “Daima vatandaşın yanındayız. 

Biz göreve geldiğimizde Belediye personeli mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamına kavuşmuş olacak. 

Liyakatle hareket edeceğiz. Maddi olarak kaybolan tüm haklarına kavuşacaklar. En düşük maaş alana asgari ücretin yüzde 75 üstünde maaş vereceğiz. Abartılı rakamlar vaat etmek doğru değil.” şeklinde konuştu.

YEREL SEÇİM HİZMET YARIŞIDIR, ARTIK SÖZ HEMŞEHRİLERİMİZDE

Afyonkarahisar’ın cadde ve sokaklarında Cumhur İttifakı’nın ana unsurlarından ayrı bir şey düşünmenin mümkün olmayacağını dile getiren Küçükkurt, “Yerel seçim bir hizmet yarışıdır. 

MHP ve AK Parti’nin genel merkezleri Afyonkarahisar Belediyesi’nin hizmetleri ile ilgili, çalışmalarıyla ilgili, projeleriyle ilgili ortaya konacak projeleri farklı görüşleri destekler niteliktedir. 

Demokratik bir yarış vardır. Bu nedenle bir yanlışlık olduğuna inanmıyoruz. 

Yarın önümüze ülkemizle ilgili devletimizin bekasıyla ilgili bir konu geldiğinde inanıyorum ki Afyonkarahisar’ın sakinlerinin hemen hepsi aynı ortak paydada yine buluşacaktır.

15 Temmuz hain darbe kalkışmasında hep birlikte bunu yaşadık. Bu durum bir hizmet yarışı, demokratik bir işleyiştir. 

Bu doğrultuda herkes çabasını ortaya koyacak sandıkta halkımızın kararı nasıl tecelli edecekse onu da hepimiz saygıyla karşılayacağız.” ifadelerini kullandı.

TÜM AFYONKARAHİSARLILARI YÜRÜYÜŞÜMÜZE BEKLİYORUZ

30 Mart Cumartesi günü saat 16:00’da Ordu Bulvarı’nda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Seçim Koordinasyon Merkezi’nden başlayacak olan “Mantıklı Değişim Yürüyüşü ”ne tüm Afyonkarahisarlı hemşerilerini beklediği kaydeden Küçükkurt, “Biz Allah nasip ederse bu şehirde doğduk büyüdük. 

Seçimden sonra da görev bize nasip olduğunda da Afyonkarahisar’daki yaşamımızı sürdürmek planındayız. 

Bununla ilgili hiçbir endişemiz bulunmamaktadır. Seçimin sonucu ne olursa olsun biz buralardayız. Bu şehir için üretmeye, çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. 

#Afyonkarahisar #SezerKüçükkurt #MHP #BelediyeBaşkanı #Seçim2024 #HizmetYarışı #Liyakat #Haklar

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.