Özhaseki ‘den Kentsel Yenileme Sözü
18 okunma

Özhaseki ‘den Kentsel Yenileme Sözü

ABONE OL
29 Mart 2024 10:47
Özhaseki ‘den Kentsel Yenileme Sözü
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Kentsel yenileme projesinin detaylarını mahalle sakinleriyle paylaşan Uluçay, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. 

Özhaseki telefon görüşmesinde, “Ben Afyonkarahisarlı kardeşlerime bir kez daha söylüyorum Afyonkarahisar’da kentsel yenileme yapacak tek kişi Hüseyin Ceylan Uluçay’dır tek parti de AK Parti’dir” dedi. 

Telefon görüşmesinde konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, “Geçtiğimiz dönemde sizlere daha iyi konutlarda oturma ve barınma sağlamak amacıyla bir adım atıldı. 

Lakin bazı kesimlerin yanlış yönlendirmeleri ve adeta bu projenin gerçekleştirilmemesi için veryansın etmeleri dolayısıyla projemize başlanılamadı. 

Kıymetli Afyonkarahisarlılar devletimiz vatandaşına karşı elbette fedakârlık yapmak durumundadır. Bu durumda vatandaşımız da mutlu olacaktır. 

Önceki dönem bakanımız Murat Kurum tüm Türkiye’de kentsel yenileme yapılmasını destekleyen bir arkadaşımız. Bu noktada acaba ne yaparız da vatandaşımıza daha sağlıklı daha konforlu ve güvenilir bir konut imkânı sunarız gayretinde oldu. 

Kendisi her zaman depreme dayanıklı evleri en iyi şekilde nasıl inşa ederiz derdinde oldu. Bizlerde 31 Mart yerel seçimleri sonrasında Hüseyin Ceylan Uluçay Başkanımızla birlikte bu işin başına tekrardan geçerek en doğru şekilde kentsel yenileme çalışmalarını gerçekleştiririz. 

“Afyonkarahisar’da kentsel yenileme yapacak tek kişi Hüseyin Ceylan Uluçay’dır tek parti de AK Parti’dir”

Maddi olarak vatandaşımıza yük yüklemeden tertemiz konforlu ve depreme dayanıklı evlerin anahtarlarını sizlere teslim ederiz. 

Afyonkarahisar’da bu projeyi sizlere layıkıyla sunarak anahtarlarınızı teslim edecekte Hüseyin Ceylan Uluçay başkanımızdır. Hiç şüpheniz olmasın. 

Bakanlığımızla gerçekleştireceği iş birliğiyle de sizleri memnun edecek şekilde bu konutları yapar. Şunu da belirtmek isterim ne önceki bakanlık dönemimde ne de şimdi bir tek Cumhuriyet Halk Partili çıkıp da kentsel dönüşüm yapalım mı demedi. 

Kentsel yenileme ile ilgili destek isteyen tek bir CHP’li görmedim. Onlar sadece konuşarak yaygara yaparak kentsel yenilemeyi istismar ederler. Sonra da bırakır giderler. 

Ben Afyonkarahisarlı kardeşlerime bir kez daha söylüyorum Afyonkarahisar’da kentsel yenileme yapacak tek kişi Hüseyin Ceylan Uluçay’dır tek parti de AK Parti’dir” dedi. 

#Afyonkarahisar #KentselYenileme #HüseyinCeylanUluçay #AKParti #MehmetÖzhaseki #ÇevreVeŞehircilik #Destek #Projeler

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.