AK Parti’den ‘Vefa İftarı’
7 okunma

AK Parti’den ‘Vefa İftarı’

ABONE OL
28 Mart 2024 15:41
AK Parti’den ‘Vefa İftarı’
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından ‘Geçmişten Günümüze Vefa İftarı’ düzenlendi. 

Burada bir konuşma yapan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, “Türkiye Yüzyıl’ının ilk seçimine, 31 Mart’a sayılı günler kaldı. 

Bu seçim yeni bir başlangıcın, dönemecin eşiğidir” dedi.

Programa AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ile Dr. Hasan Arslan. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti teşkilat mensupları geniş katılım sağladı.

Vefa İftarında Birlik ve Beraberlik Vurgusu

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, yaptığı konuşmada, partinin temel değeri olan vefa duygusunun önemine vurgu yaparak, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiklerini belirtti.

Menteş, AK Parti’nin geçmiş başarılarını gelecek nesillere aktarma kararlılığında olduklarını dile getirdi.

Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’dan Vaatler

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ise iftar programında yaptığı konuşmada, partinin geçmişten bugüne olan hizmetlerine vurgu yaparak, gelecekte de şehrin daha da ileriye taşınması için kararlı olduklarını ifade etti. 

Uluçay, birlik ve beraberlik içinde daha aydınlık yarınlara ulaşacaklarına olan inancını dile getirdi.

Eski Bakan Veysel Eroğlu’nun Vefa Mesajı

Önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu da konuşmasında, vefa duygusunun Türk toplumunun önemli değerlerinden biri olduğunu belirterek, partinin geçmişteki hizmetlerine dikkat çekti. Eroğlu, Afyonkarahisar’a yapılan hizmetlerin devam edeceğine olan inancını paylaştı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı’nın Seçim Öncesi Mesajı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, konuşmasında önümüzdeki seçimlere vurgu yaparak, Türkiye’nin önemli bir dönemeçte olduğunu belirtti. 

Göktaş, AK Parti’nin hizmetlerine devam edeceği ve 31 Mart’tan sonra da Afyonkarahisar’a hizmetlerin artarak devam edeceği mesajını verdi.

Afyonkarahisar’da AK Belediyecilik Vurgusu

Katılımcılar arasında bulunan birçok isim, Afyonkarahisar’ın AK Parti belediyeciliğiyle daha da güzelleşeceğine olan inançlarını dile getirdi. 

AK Parti’nin 1 Nisan’dan itibaren gerçek belediyeciliği hayata geçireceği ve şehrin daha da ileri gideceği vurgulandı.

Vefa İftarında bir araya gelen AK Parti mensupları, geçmişte emek verenlere olan minnetlerini dile getirerek, gelecekte de aynı azim ve kararlılıkla hizmet etme sözü verdiler. 

Programın sonunda katılımcılara teşekkür edildi ve birlikte nice başarılara imza atma temennisiyle iftar sonlandırıldı.

#AKParti #Vefaİftarı #Afyonkarahisar #Seçimler #Hizmetler #Beraberlik

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.