Küçükkurt: Bağıran, Çağıran, Ulaşılmayan Değiliz
6 okunma

Küçükkurt: Bağıran, Çağıran, Ulaşılmayan Değiliz

ABONE OL
26 Mart 2024 11:47
Küçükkurt: Bağıran, Çağıran, Ulaşılmayan Değiliz
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Belediye personelinde liyakati esas alacaklarını belirterek en düşük maaş alan belediye personeline asgari ücretin yüzde 75 üstünde maaş ödeyeceklerini söyledi. 

Yönetici ulaşabilir olmalı

“Şehrimizin her mahallesinin, her bölgesinin ayrı bir sorunu var” diyen Küçükkurt, “Bizim mahalle ziyaretlerinde en büyük gözlemimiz yerel yönetimle vatandaş arasında diyalog eksikliği olduğu yönünde. 

Vatandaş yöneticileri seçimden seçime görmek istemiyor. Vatandaş yöneticilerin ulaşılabilir olmasını istiyor. Daima onlarla görüşerek sorunlarını anlatmak istiyor. 

Biz nasip olurda göreve seçilirsek sürekli vatandaşlarımızla yan yana olacağız. Daima ulaşılır olacağız” diye konuştu.

Bir tarafta sürekli bağırıp çağıran bir tarzın, diğer tarafta ise uzun zamandır yönetimde olup da bir çözüm üretmeyen başka bir tarzın bulunduğuna dikkat çeken Küçükkurt, “Biz bu iki tarzın da dışındayız. 

Daima vatandaşın yanındayız. Biz göreve geldiğimizde Belediye personeli mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamına kavuşmuş olacak. Liyakatle hareket edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Gençlerimizi kent merkezine ücretsiz taşıyacağız

Gençlerin sıkıntılarını yakından bildiğini söyleyen Küçükkurt, “Gençlerimiz şehrimizde sportif, sanatsal ve kültürel faaliyetlerin daha fazla olmasını istiyor. 

Üniversitemizle işbirliği içinde gençlerimize yönelik faaliyetler düzenleyeceğiz. Erenler ile şehir merkezi arasındaki bağları güçlendireceğiz. 

Erenler’den şehir merkezine öğrencilerimiz için ücretsiz servisler koyacağız. Bu hem esnafımıza yarayacak, hem de gençlerimiz şehrimizi daha yakından tanıma fırsatı bulacak. 

Erenler ’de bulunan Gençlik Parkı’nı gençlerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde gençlerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

Hilal Kart uygulaması ile mali durumu iyi olmayan vatandaşların belediye sosyal tesisleri ile esnaflardan alışveriş yapabileceklerine değinen Küçükkurt, “Özellikle emeklilerimiz ve gençlerimiz belediye sosyal tesislerinden rahatça faydalanabilecekler. 

Sessiz bir dalga geliyor

Beklediklerinin çok üzerinde bir ilgiyle karşılaştıklarını söyleyen Küçükkurt, “Halkımızın bize büyük bir teveccühü var. Güzel bir ekibimiz var. Ortaya koyduğumuz projelerimiz kabul gördü. 

Hatta diğer partiler tarafından taklit ediliyor. Projelerini ilk açıklayan ekip biz olduk. Bu seçimde bir dip dalga var. Muhalif olan da iktidara yakın olan da kendini belli ediyor. 

Ancak bir de çok büyük sessiz bir kesim var. Bu sessiz kesimle konuştuğumuzda tercihlerinin bizden yana olduğunu hissediyoruz” dedi. 

#MHP #Afyonkarahisar #BelediyeBaşkanı #SezerKüçükkurt #Seçim2024

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.