Karataş: Afkoop Kooperatifini Kuracağız
6 okunma

Karataş: Afkoop Kooperatifini Kuracağız

ABONE OL
25 Mart 2024 19:48
Karataş: Afkoop Kooperatifini Kuracağız
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

AFKOOP projesini açıklayan Karataş; “Bu şehrin insanları yoksullukla, işsizlikle mücadele ederken biz onlara daha fazla sahip çıkacağız. 

Şehrimizde ev sahibi olmayanları ev sahibi yapacağız, iş sahibi olmayanları iş sahibi yapacağız. 

Bu şehirde taş üstüne taş koymak isteyen, bizlere katkı vermek isteyen herkese yol açacağız, onların yanında olacağız ve insanlarımıza belediye hizmetlerini daha fazla ve daha uygun fiyatlarla götürmek için de üzerimize düşeni yapacağız. 

Projelerimiz içerisinde yer alan ve belediye ukdesinde kuracağımız AFKOOP Kooperatifi ile evi olmayan dar gelirli aileler ev sahibi olacak. 

Evi olmayan herkes bu kooperatife başvuru yapabilecek. Kira öder gibi belediyemiz güvencesiyle ev sahibi olunabilecek. 

Yüksek kira ödeyen vatandaşlarımızı da bu sayede bu yükten kurtarmış olacağız. 

Bizim açıkladığımız bu proje, Milli Görüş Belediyeciliğinin insanca yaşamı öncelediğinin ve insanın hakkını koruyan bir belediyecilik anlayışı olduğunun ispatıdır.” ifadelerini kullandı.

Şehrimiz ve vatandaşlarımız için mesai mefhumu gözetmeden çalışacağını ve onlara sahip çıkacağını söyleyen Karataş; ‘’İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düşüncesiyle bu kadim kente hizmet edeceğiz.

Bize verilecek emaneti onurla ve gururla taşıyacağız. Şehrimizi, her türlü istismardan koruyacak, insanlarımızın özgürlüklerine, insanlarımızın haklarının yanında onlar için mücadele edeceğiz. 

Sosyal politikalarımızla toplumumuzun yaşadığı sorunlara karşı adeta bir sigorta görevi göreceğiz’’ dedi.

#Karataş #AFKOOP #Afyonkarahisar #BelediyeBaşkanı #Projeler #SosyalPolitika #MilliGörüş #İnsancaYaşam

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.