• Şehir Alanya
  • Mustafa Kemal Paşa’da gülümseyen Cafe kapılarını açmak için hazırlanıyor
3 okunma

Mustafa Kemal Paşa’da gülümseyen Cafe kapılarını açmak için hazırlanıyor

ABONE OL
6 Şubat 2024 21:21
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Belediye Lideri Mehmet Kanar’ın teşebbüsleriyle hayata geçen, 2023 yılı vizyon projeleri ortasında yer alan Gülümseyen Cafe projesi açılışı için gün sayıyor. İlçede yaşayan otizmli bireylerin ömür kalitesini arttırmayı hedeflediklerini lisana getiren Lider Kanar, Otizm Cafe yani Gülümseyen Cafe projemiz ile otizmli bireylerimiz kendilerini geliştirme fırsatı sunacağız.’’ Sözlerini kullandı.

BEBKA 2023 yılı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen Toplumsal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında hibe almaya hak kazanan Mustafakemalpaşa Belediyesi, ‘’Mustafakemalpaşa’da Sosyalleşip Gelişiyoruz, Manileri Birlikte Aşıyoruz’ ’adlı projesi ile Otizm Cafe’nin temellerini atmıştı.

İlçenin en uğrak yerleri ortasında yer alan Çağlayan Park’ı içerisinde yer alan Gülümseyen Cafe 100 m2 alan üzerinde kapılarını açmak için sayıyor. Otizmli bireylerin hem çalışıp sosyalleşeceği hemde sakin bir ortamda keyifli vakit geçirebileceği Gülümseyen Cafe, Mustafakemalpaşa’nın kalbinde bir buluşma noktası olmaya hazırlanıyor. Belediye Lideri Mehmet Kanar’ın liderliğindeki bu vizyoner proje, ilçede yaşayan otizmli bireylerin ömür kalitesini artırmayı hedefliyor.

Gülümseyen Cafe, yalnızca bir kafe olmanın ötesinde, otizmli bireylerin kendilerini geliştirebilecekleri bir olduğunu lisana getiren Lider Kanar, ‘’ Otizmli bireylerin ömürlerine dokunmayı, onlara daha fazla fırsat sunmayı hedeflediğimiz Gülümseyen Cafe, yalnızca bir kafe değil, birebir vakitte bir buluşma noktası olacak. Bu yer, yalnızca kahve içmek değil, tıpkı vakitte birbirimizle etkileşim kurarak, farklılıkları kutlamak ve birlikte hoş anılar biriktirmek için bir platform olacak. Şimdiden ilçemize güzel uğurlu olsun.’’ Sözlerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.