• Şehir Alanya
  • Decathlon, Apple Vision Pro’da son teknoloji eseri bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor
6 okunma

Decathlon, Apple Vision Pro’da son teknoloji eseri bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor

ABONE OL
6 Şubat 2024 21:22
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Dünyanın en büyük spor gereçleri perakendecisi DECATHLON, Apple Vision Pro’ya yönelik orijinal ve sürükleyici alışveriş uygulamasıyla müşterilerine son teknoloji eseri bir tecrübe sunmaya kararlı. Uygulama, 2 Şubat’ta Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanıma sunulacak.

Özel takımların aylar süren kurum içi geliştirme çalışmalarının eseri olan DECATHLON uygulaması, müşterilerin şirketin en son yeniliklerini keşfetmelerini ve en sevdikleri spor eserlerini satın almalarını sağlamak ismine Apple Vision Pro için tekrar tasarlandı. Uygulama Amerika Birleşik Devletleri’nde, kullanıcıların outdoor maceralarına eşlik etmek üzere tasarlanmış outdoor ve bisiklet eserlerinden oluşan bir seçki sunacak.

Apple Vision Pro, sınırsız tuvaliyle sunduğu görsel zenginliği, meselesiz ve sürükleyici bir alışveriş tecrübesine dönüştürüyor. DECATHLON müşterileri bu yeni uygulamayla, göz açıp kapayıncaya kadar yeni DECATHLON eserlerini, ferdî ortamlarında 3 boyutlu olarak görüntüleyebiliyor. Böylece her eserin öyküsünü keşfederek seçmek ve eserleri satın almak son derece kolay hale geliyor.

DECATHLON, ister orta sıra spor yapsın, ister profesyonel sportmen olsun, sporun büyüsüne kapılan tüm kullanıcılarının alışverişlerinde, her geçen gün daha sürükleyici bir müşteri tecrübesine imza atıyor. Müşteriler, Apple Vision Pro üzere yeni platformlara yapılan yatırımlarla, Decathlon’u hem meskende hem de mağaza ortamında birçok farklı açıdan deneyimleme fırsatı bulacak. Bu uygulama, DECATHLON müşterilerine vaat edilen orijinal bir olasılıklar dünyasının birinci örneğini temsil ediyor.

DECATHLON CEO’su Barbara Martin Coppola, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Apple Vision Pro ile müşterilerimize eşsiz ve sürükleyici bir tecrübe sunmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Bu uygulama, dünyanın dört bir yanında vazife alan grup arkadaşlarımızın tasarım ve teknolojiye olan inanılmaz bağlılığının kıymetli bir örneği. Bu uygulamayla, çağdaş spor dünyasında yeniliklere imza atma taahhüdümüzü de bir adım ileri taşımış oluyoruz. Kullanıcılarımızın spor tecrübesine eşlik eden bu yenilikçi ve heyecan verici katkılar, gelecekteki fevkalâde gelişmelere de ışık tutacak.”

2 Şubat’tan itibaren ABD’de kullanıma sunulacak olan uygulama vakit içinde güncellenmeye devam edecek.

DECATHLON HAKKINDA

DECATHLON, 70’ten fazla ülkede 1.700’ün üzerinde mağazası ve 105.000 grup arkadaşıyla dünyanın en büyük spor gereçleri perakendecisidir. DECATHLON, entegre iş modeliyle, dünyanın dört bir yanındaki insanların sporun büyüsüne kapılmaları için tasarlanmış yenilikçi spor eserlerinin üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.