• Şehir Alanya
  • Borusan Lojistik, 20 Tırsan askılı dokuma taşıyıcı treyler ile filosunu dahada güçlendiriyor
10 okunma

Borusan Lojistik, 20 Tırsan askılı dokuma taşıyıcı treyler ile filosunu dahada güçlendiriyor

ABONE OL
6 Şubat 2024 21:21
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Güvenilir başkan Tırsan; Lojistik bölümünün lider markalarından Borusan Küme şirketlerinden Borusan Lojistik’e 20 adet Talson Tren Yüklemeli Dokuma Taşıyıcı teslimatı gerçekleştirdi.

Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirdiği teslimat merasimine, Tırsan Treyler İdare Heyeti Lideri Çetin Nuhoğlu, Borusan Lojistik Memleketler arası Nakliyecilik Genel Müdür Yardımcısı Esen Öz Tekayak, Borusan Lojistik Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Aydın Başar ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek iştirak gösterdi.

Teslimat merasiminde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler İdare Konseyi Lideri Çetin Nuhoğlu, “Tırsan olarak 70’ten fazla ülkedeki müşterilerimize hizmet veriyor, haftada 1.5 patent üreten Ar-Ge merkezimizde geliştirdiğimiz eserlerimiz ile rekabet güçlerini artırıyoruz. Bugün teslimatını yapmış olduğumuz araçlar da Ar-Ge yetkinliğimizin ve üretim gücümüzün en seçkin örneklerindendir. Kesimin öncü lojistik firmalarından Borusan Lojistik ile başarılı bir iş birliği içerisindeyiz, bu iş birliğimizin daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” açıklamalarında bulundu.

Askılı Dokuma Taşımalarında Çeyrek Asırdır Hizmet Veriyoruz

Borusan Lojistik Milletlerarası Nakliyecilik Genel Müdür Yardımcısı Esen Öz Tekayak gerçekleştirilen teslimat merasiminde yaptığı konuşmada; “Borusan Lojistik, müşterileri için yatırım yapan bir şirket. Müşterilerimizin verimliliklerini artırmak istiyoruz ve bunun için Türkiye’nin başkan treyler üreticisi olan Tırsan’a yatırım yaptık. Araçlardaki Talfix® panelleri; giysilerin aracın içine kolaylıkla asılmasını ve itimatla taşınmasını sağlıyor” dedi.

Öz Tekayak bu satın almanın maksadının müşteride paha ve fark yaratmaya devam etmek olduğunu belirterek; “Uluslararası karayolu askılı dokumacılık taşımalarında çeyrek asırdır hizmet veriyoruz. Yatırımla başladığımız 2024 yılında da Avrupa ve İngiltere’deki dokuma taşımacılığındaki başkan pozisyonumuzu güçlendiriyor birebir vakitte bölümümüze katma bedel sağlamaya devam ediyoruz. Tırsan ile uzun yıllardır süren başarılı bir iş birliği içerisindeyiz, ileriki yıllarda da bu başarılı iş birliğinin artarak devam edeceğine inanıyoruz” tabirlerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.