2 okunma

Aşk dolu güzellik sırları

ABONE OL
6 Şubat 2024 21:23
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Sevgililer Günü, aşk ve güzellikle dolu bir gün olarak karşımıza çıkıyor. Bu özel günde, hem cildinize hem de dudaklarınıza dokunarak, genç ve parlak bir görünüme kavuşabilirsiniz. BBL uygulaması ve dudak dolgusunun, bu mevzuda etkili çözümler sunan popüler uygulamalar bulunduğunu söyleyen Medikal Estetik Hekimi Dr. Yasemin Savaş, sevgililer gününde daha cazibeli bir manzara için güzellik gizemini paylaştı.

Aşk, her şeyi aydınlatan bir enerji. Âşık olan şahıs her anlamda parlar. BBL uygulamasının cildi aşkla aydınlatan bir metot bulunduğunu söyleyen Medikal Estetik Hekimi Dr. Yasemin Savaş,“Aşk kadar olmasa da cilde iyi gelir, ona canlılık ve parlaklık katar.” diyor. Savaş, BBL uygulaması ve dudak dolgusu kombinasyonunun oldukca etken bir seçenek bulunduğunu “BBL, cildi yenilerken dudak dolgusu da yüzünüzdeki uyumu korur ve gülümsemenizi daha cazibeli hale getirir.” sözleriyle destekliyor.

Kendinizi sevgiyle şımartın

Sevgililer günü kendinizi sevgiyle şımartmak için harika bir zaman. Medikal Estetik Hekimi Dr. Yasemin Savaş, BBL uygulamasının gençleşme, kırışıklık azaltma ve kir tedavisi benzer biçimde birçok yöntem sunduğunu, cilde verdiği parlaklığın, adeta bir aşk dokunuşu gibi uzun soluklu gençlik sunduğunu söylüyor.

Aşkın simgesi dudakları ise daha çekici ve dolgun hale getirmenin yolunun dudak dolgusu uygulaması ön plana çıkıyor. Ancak ölçüyü de kaçırmamak gerekiyor. İdeal dudağın, organik, nemli, yüzün uyumlu bir parçası ve gülümsemeyi bozmayan bir yapıda olması icap ettiğini vurgulayan Dr. Yasemin Savaş, üst dudaktaki ‘eros yayı’ ismi verilen belirgin kıvrımın, dudakların çekiciliğini artırdığını ifade ediyor.

Yaşlanma emarelerini azaltarak yeni problemleri geciktiriyor

BBL uygulaması ve ülkü dudak dolgusu hakkındaki detaylara da değinen Dr. Yasemin Savaş, “BBL uygulaması, geniş dalga boyunda fer veren ve cilt tedavilerinde kullanılan FDA onaylı hususi bir ışık kaynağıdır. Kullanılan aygıt, cildin üst tabakalarına fer enerjisi gönderir. Bu fer enerjisi cildin katmanlarını hafifçe halde ısıtır. Hedeflenen bölgelerdeki cilt katmanları tarafından kademe aşama emilen bu ısı enerjisi mevcud hücrelerin kolajen üretimlerini tetikler ve cildi ilk uygulamadan daha sıkı ve parlak bir görünüme kavuşturur. BBL uygulaması cildi yenileyip gençleştirirken, cilt yaşlanmasını naturel yolları uyararak geciktirir. BBL daha genç bir manzara sağlayacak halde gen yapısını yeniler.” bilgisini paylaştı.

Önce kendinizi sevin

Dudak dolgusunun incelikleri hakkında da malumat veren Dr. Yasemin Savaş, dudağa fazla hacim eklenirse yüzün dengesinin bozulacağına dikkat çekiyor. Savaş, “Dudaklar yandan bakıldığında önden göründüğünden daha ince durabilir. Alt dudak ve üst dudak arasında olması gereken bir nispet vardır. Bu oran hem de yüzün tamamında da olmalıdır. Bu oranın korunması yada oluşturulması çekiciliği, güzelliği aynı anda organik görüntüyü de getirir.” benzer biçimde konuştu.

Üst dudağımızın ortasıyla alt dudakta ona mukabil gelen zeminin toplamından oluşan bölgeye dudak kalbi denildiğini söyleyen Savaş, “Bu bölgeyi hacim veren dolgu enjeksiyonu ile belirginleştirip kontur kurmak dudağın kaybetmiş olduğu hacmi dengeler ve seneler içinde yaşla beraber incelen dudaklara dolgu ile kaybetmiş olduğu bereketlilik kazandırılır.” dedi.

“BBL ve dudak dolgusu uygulamaları ile bu hususi günü kendiniz ve partneriniz için unutulmaz kılabilirsiniz.” diyen Dr. Yasemin Savaş, bir hatırlatma yaparak sözlerini tamamlamış oldu: “Unutmayın, gerçek güzellik kendinizi sevmenin bir sonucu olarak ortaya menfaat.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.