• Şehir Alanya
  • Unilever’in Dondurma İş Kümesindeki En Büyük Pazarı Avrupa Mustafa Seçkin’e Emanet
7 okunma

Unilever’in Dondurma İş Kümesindeki En Büyük Pazarı Avrupa Mustafa Seçkin’e Emanet

ABONE OL
12 Ocak 2024 16:03
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Dünyanın önde gelen süratli tüketim şirketlerinden olan Unilever, küresel dondurma pazarındaki en büyük iş ünitesine liderlik edecek yeni ismi Türkiye’den seçti.

Unilever Orta Doğu & Türkiye Şahsî Bakım Genel Müdürü ve Unilever Türkiye Ülke Lideri Mustafa Seçkin, Unilever Avrupa, Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda Dondurma Genel Müdürü olarak misyon yapacak.

Unilever Orta Doğu & Türkiye Şahsî Bakım Genel Müdürü ve Unilever Türkiye Ülke Lideri misyonlarını beş yıldır muvaffakiyetle sürdüren Mustafa Seçkin, Unilever Avrupa, Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda Dondurma Genel Müdürü olarak atandı. Yeni vazifesine 1 Şubat 2024 tarihi prestijiyle Unilever’in Hollanda’daki idare merkezinde başlayacak olan Mustafa Seçkin, Unilever’in Dondurma işindeki en büyük iş ünitesine liderlik edecek.

Unilever bünyesinde 30 yılı aşkın müddette yurt içi ve yurt dışında değerli sorumluluklar ve çeşitli liderlik rolleri üstlenen Mustafa Seçkin, bilhassa besin ve dondurma kategorilerinde sahip olduğu engin tecrübeyle, gelişmekte olan pazarlarda başarılı iş sonuçlarına imza attı. Unilever Türkiye Ülke Lideri olarak misyon yaptığı süreçte, global pandemi, enflasyonist ortam, doğal afetler ve tedarik zincirinde yaşanan kesintiler gibi zorluklara karşın Türkiye operasyonunu başarılı bir biçimde yöneten Mustafa Seçkin, Unilever Türkiye’nin merkez ofisinin yenilenmesi de dahil olmak üzere geleceğin çalışma modellerine geçişe ve dijitalleşme süreçlerine de öncülük etti.

Türkiye’de 100 yılı aşkın müddettir faaliyet gösteren Unilever için gerçek manada bir elçi olarak da misyon yapan Mustafa Seçkin, sürdürülebilir ve kapsayıcı bir global ekonomiyi sağlamayı hedefleyen Birleşmiş Milletler Global Prensipler Mukavelesi Türkiye Ulusal Ağında 2016 – 2019 yılları ortasında Başkanlık misyonunu üstlenerek Türkiye’deki kurumsal sürdürülebilirlik gündemine liderlik etti. Mustafa Seçkin ayrıyeten, Uluslararası Yatırımcılar Derneği’nde (YASED) ve Dutch Business Association Türkiye’de (DBA Türkiye) İdare Konseyi Üyesi olarak çeşitli vazifeler üstlendi.

Mustafa Seçkin’in liderliğindeki Orta Doğu & Türkiye Şahsî Bakım tertibi da rekabetçi ve kârlı büyümeyle birlikte sağlanan örnek finansal sonuçlarıyla Unilever’in dünya genelinde şahsî bakım iş ünitesinde en yüksek performans gösteren iş üniteleri ortasında yer alma muvaffakiyetini gösterdi.

Unilever bünyesindeki etkileyici mesleği ve güçlü liderliği sonucunda Unilever Avrupa, Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda Dondurma Genel Müdürü olarak atanan Mustafa Seçkin, yeni görevine kendine has liderlik biçimi ve sahip olduğu geniş bilgi birikimiyle birlikte başarılı sonuçlar elde etme konusundaki engin tecrübesini beraberinde getirecek.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.