• Şehir Alanya
  • İsu, işçisinin gelişimi için 2023 yılında 2 bin 509 saat eğitim verdi
9 okunma

İsu, işçisinin gelişimi için 2023 yılında 2 bin 509 saat eğitim verdi

ABONE OL
12 Ocak 2024 08:03
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Kocaeli genelinde yatırımlarına sürat kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak için 1870 işçi ile hizmet veriyor. 2023 yılı eğitim programı kapsamında işçinin gelişimi, entelektüel sermaye olan insan gücünün öğrenme maharet ve yeteneğinin artırılması emeliyle şahsî gelişim, bilgi süreç, yazılım uygulamaları ve mevzuat başlıkları altında toplam 88 başka mevzuda eğitimler gerçekleştirildi.

2 BİN 509 SAAT EĞİTİM VERİLDİ

İSU Genel Müdürlüğü, uzman çalışanı tarafından hazırlanan eğitim programları ile çalışanlarına hayat uzunluğu öğrenmeyi benimsetiyor. 2023 yılı eğitim planında 88 farklı hususta düzenlenen 586 eğitim programıyla toplamda 2509 saat eğitim verildi. İşçinin mesleklerini şekillendirmelerine ve maharetlerini geliştirmelerine imkan tanıyan bu programlara iştirak, 5 bin 851 işçinin etkin ilgisiyle gerçekleşti.

İHTİYAÇLARA NAZARAN EĞİTİM VERİLİYOR

Kocaeli Su ve Kanalizasyon Yönetimi (İSU) Genel Müdürlüğü, kurum içinde geniş kapsamlı eğitim programları düzenleyerek işçisinin gelişimine katkı sağlıyor. Empatik bağlantı, kurumsal stratejik vizyon, bayanın yasal hakları, afete hazırlık, su verimliliği, ileri Excel, geliştirme ve ahenk eğitimi, işaret lisanı üzere çeşitli hususlarda düzenlenen eğitimler, çalışanların çok istikametli ve donanımlı olmalarına imkan tanıyor. İleri teknoloji eğitimleri ise uzman işçinin bilgi birikimini artırarak kuruma katma bedel sağlıyor.

KOCAELİ, SAKARYA VE GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTELERİ İLE DENEYİM PAYLAŞIMI

Teknolojik altyapısı ve örnek yatırımlarıyla Türkiye’deki öncü kurumlar ortasında yer alarak dikkat çeken İSU Genel Müdürlüğü, kesime yönelik geliştirdiği bilgi ve deneyimlerini ise Kocaeli, Sakarya ve Gebze Teknik Üniversitesi öğrencileriyle yapılan seminerlerde paylaşıyor. İSU; üniversitelerle gerçekleştirdiği idari, teknik ve mevzuat eğitimleri kapsamındaki iş birliğini, 2024 yılında da sürdürmeyi planlıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.