• Şehir Alanya
  • Bybit CEO’su Ben Zhou, Bitcoin Spot ETF onayına ait görüşlerini paylaştı
5 okunma

Bybit CEO’su Ben Zhou, Bitcoin Spot ETF onayına ait görüşlerini paylaştı

ABONE OL
12 Ocak 2024 14:03
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Hacim bakımından dünyanın en büyük üçüncü kripto borsası olan Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, Bitcoin Spot ETF Onayının kilometre taşına ait görüşlerini paylaşıyor.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su olarak, kripto para ihtilalinin ön saflarında yer aldım ve dalımızın karşılaştığı her iniş çıkışa, zafere ve denemeye tanıklık ettim. Bugün karşınızda yalnızca bir şahit olarak değil, tahminen de şimdiye kadarki en kıymetli dönüm noktası olan birinci Bitcoin Spot ETF’lerinin onaylanmasının faal bir iştirakçisi olarak duruyorum.

Winklevoss kardeşler 2013 yılında birinci Bitcoin ETF’si için müracaatta bulunmasından bu yana on yıldan fazla vakit geçti ve hatırlamak istediğimden çok daha fazla yanlış başlangıç ve ret oldu. Lakin, dünya çapında kriptoya inananların azmi karşılığını verdi ve artık kolektif emeğimizin meyvelerini görüyoruz. Bitcoin Spot ETF’lerinin düzenleyiciler tarafından onaylanması, belgisiz düzenlemelerden muhaliflerin olumsuz yorumlarına kadar bir dizi zorlukla müsabakasına karşın daha yeterli performans göstermeye devam eden bir varlık olan Bitcoin’in direncinin bir delilidir.

Bitcoin ETF’sinin gerçek ehemmiyetinin günümüz piyasa dinamiklerinin çok ötesine uzandığına inanıyorum. Yeni bir kurumsal ve daha geniş çaplı kripto benimseme çağının habercisi olan bu gelişme, Ether ETF’sinin ve Bitcoin ve Altın ETF’si üzere karma eserlerin önünü açıyor. Bu, kriptonun neredeyse anında katılık ve tam şeffaflığa sahip global bir süreç sistemi olarak tabiatında var olan bedelinin farkına varıldığının açık bir göstergesidir.

Sektörümüzün şeffaflık ve uyumluluğu geliştirme konusundaki istekliliği bu noktaya ulaşmamızda tesirli olmuştur. Bybit olarak, rezervlerimizi kamuya açık bir halde yayınlayarak ve sıkı AML ve KYC uygulamaları uygulayarak kendimizi her vakit en yüksek standartlarda tuttuk. Bizi bu noktaya getiren işte bu temel sütunlardır.

Bu tarihi başarıyı kutlarken, Bitcoin ETF’sinin muvaffakiyetinin asla evvelden kestirim edilen bir sonuç olmadığını hatırlatmak isterim. Bu muvaffakiyet, düzenleyiciler tarafından belirlenen titiz standartları karşılamak ve aşmak için yorulmak bilmeden yapılan çalışmaların bir sonucudur. Ve artık, her şey yerli yerindeyken, kriptoya daha fazla kurumsal ilginin bekliyoruz. Yatırım ortamı gelişiyor ve dijital varlıklar dünya çapındaki yatırımcıların portföylerinde bir destek noktası haline geliyor.

Onay yalnızca Bitcoin için değil, tüm kripto için bir dönüm noktasıdır ve mevcut boğa piyasasında ve finansal evrimimizde bir sonraki büyük adımı işaret etmektedir. Kripto paranın yalnızca bir alternatif değil, global finans sisteminin ayrılmaz bir kesimi olduğu bir geleceğe gerçek bu seyahate çıkarken bize katılın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.