• Şehir Alanya
  • Boehringer Ingelheim’dan Üst Seviye Atama: Cihan Özlü, Hindistan, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika İnsan Sıhhati Yöneticisi Oldu
7 okunma

Boehringer Ingelheim’dan Üst Seviye Atama: Cihan Özlü, Hindistan, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika İnsan Sıhhati Yöneticisi Oldu

ABONE OL
12 Ocak 2024 11:04
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Boehringer Ingelheim’da Hindistan, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika ülkelerini kapsayan (IMETA) Bölgesi’nde Hayvan Sıhhati Yöneticiliği misyonunu yürütmekte olan Cihan Özlü, IMETA İnsan Sıhhati Yöneticisi olarak atandı.

İnsan ve hayvan sıhhati alanında 130 yıldan fazla müddettir tedaviler sunan Boehringer Ingelheim, küresel çaptaki atamalarıyla çalışanlarının meslek seyahatlerinde gelişimlerini destekliyor. Eylül 2021’den bu yana Boehringer Ingelheim’ın Hindistan, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika ülkelerini kapsayan IMETA Bölgesi’nde Hayvan Sıhhati Yöneticisi olarak vazife alan Cihan Özlü, 1 Ocak 2024 prestijiyle IMETA İnsan Sıhhati Yöneticisi olarak atandı.

Evren Özlü Kimdir?

Özgeçmiş Bilgisi

Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Cihan Özlü, ABD’de Arizona State Üniversitesi’nde İktisat Master’ını tamamladı. Özlü, Boehringer Ingelheim’da Türkiye ve Sahra Altı Afrika Genel Müdürü ve Dubai’de META Bölgesi Pazarlama Yöneticisi olarak misyon yapmıştır. IMETA Hayvan Sıhhati Yöneticiliği misyonu sırasında Cihan Özlü, Hindistan Hayvan Sıhhati faaliyetlerinin IMETA Bölgesi’ne entegrasyonunu sağlarken birebir vakitte çeşitli projelerin dolaylı pazarlara uygulanmasına öncülük etmiştir. Tıpkı vakitte, son iki yıl içinde ülkelerde çeşitli teşebbüslerde bulunulmasına liderlik eden Özlü, IMETA’nın bölgedeki kaynak dağıtımı süreçlerini ve tertip değişimini faal bir halde yönetmiştir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.