• Şehir Alanya
  • Lider İbrahim Sandıkçı OKAF’24’te Gençlerle Buluştu
8 okunma

Lider İbrahim Sandıkçı OKAF’24’te Gençlerle Buluştu

ABONE OL
11 Ocak 2024 16:04
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Lider İbrahim Sandıkçı, “Canik’te özgün yapıtlarıyla üreten bir nesil

yetiştiriyoruz” Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, Orta Karadeniz Meslek Fuarı’nda (OKAF’24) gençlerle bir ortaya geldi. Gençlerle hayalleri ve amaçları üzerine uzun müddet sohbet eden Lider İbrahim Sandıkçı, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde ve Canik Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nda (CAMEK) sürdürülen eğitimler hakkında onlara bilgiler aktardı.

Gençlerin Lider İbrahim Sandıkçı’yı dikkatle dinlediği sohbetlerde ise samimi diyaloglar yaşandı. CAMEK’te ve Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde eğitimlerin ağır bir halde devam ettiğini lisana getiren Lider İbrahim Sandıkçı, “Canik’te özgün yapıtlarıyla üreten bir jenerasyon yetiştiriyoruz” dedi.

CAMEK’te Yetenekler Zanaate Dönüşüyor “CAMEK’te vatandaşlarımızı meslek sahibi bireyler olarak yetiştiriyoruz” diyen Lider İbrahim Sandıkçı, CAMEK’te uygulamalı bir formda eğitim verdiklerini söz ederek, “ CAMEK’te teorik eğitimlerimizle eş vakitli olarak uygulamalı bir biçimde eğitim veriyoruz.

Vatandaşlarımıza 4 farklı modülde eğitim verdiğimiz CAMEK’te yetenekleri zannate dönüştürüyoruz. Mesleksel istihdama katkılarda bulunduğumuz CAMEK’te, eğitimlerini tamamlayan vatandaşlarımız sertifikalarını alarak meslek hayatına başlıyor” diye konuştu. “Ülkemizin teknoloji alanındaki liderliğini sürdürecekler” Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde öğrencilerin yeni kuşak teknolojileri yakından deneyimleme fırsatı bulduğunu söyleyen Lider İbrahim Sandıkçı, “ Canik Özdemir Bayraktar Keşif Yerleşkemizde Ulusal Teknoloji Hamlesi’ne katkılar sunacak kuşakları yetiştirmeye devam ediyoruz. Deney ve müşahede çalışmalarıyla öğrenen, bilim ve teknoloji alanındaki eğitimlerimizle yeteneklerini keşfeden öğrencilerimiz, Allah’ın müsaadesiyle ülkemizin teknoloji alanındaki liderliğini sürdürecekler” dedi. Lider İbrahim Sandıkçı, öğrencilerin Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde özel olarak oluşturulan atölye, laboratuvar, uygulama ve keşif alanlarında eğitimlerini sürdürdüklerini kelamlarına ekledi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.