• Şehir Alanya
  • Lider Altay Genç Kültür Kart Proje Takviye Davetinin Başladığını Açıkladı
7 okunma

Lider Altay Genç Kültür Kart Proje Takviye Davetinin Başladığını Açıkladı

ABONE OL
2 Ocak 2024 11:03
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Genç Kültür Kart Proje Dayanak Programı kapsamında Konya’da örgün olarak üniversite tahsiline devam eden öğrencilere yönelik yeni proje dayanak davetinin başladığını duyurdu.


Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından gençler için hazırlanan Genç Kültür Kart Proje Dayanak Programı müracaatları başladı.

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, gençler için yapılacak tüm çalışmaları gençlerle birlikte hayata geçirmeye devam edeceklerini belirtti.

“Konya Modeli Belediyecilik” anlayışında gençlerin yerinin daima farklı olduğunu vurgulayan Lider Altay, şunları kaydetti:

“Bu vakte kadar aldığımız tüm kararlarda gençlerimizin fikirlerini aldık ve öğrenci kenti Konya’mızın gelişiminde bu fikirlere yer verdik. Her yıl gelenek haline getirdiğimiz Genç Kültür Kart Proje Dayanak Programımız ile şimdiye kadar toplumsal sorumluluk faaliyetlerinde bulunan toplamda 18 gençlik kümesi ve 51 öğrenci topluluğuna, projelerini gerçekleştirmeleri için dayanak sağladık.”

GENÇLERE FARKLI BAŞLIKLARDA TAKVİYE SAĞLANACAK

Başkan Altay, Genç Kültür Kart Proje Dayanak Programı müracaatlarının başladığını müjdeleyerek, şöyle devam etti:

“Şimdi yeni proje dayanak davetimizin başladığının muştusunu vermek istiyorum. Kültür ve Sanat, Sağlıklı Hayat ve Spor, Teknoloji ve Toplumsal Medya, Etraf ve Sıfır Atık, Gönüllülük ve Şahsî Gelişim, başlıklarında geliştireceğiniz projelerinize dayanak sağlayacağız. Ayrıntılı bilgi için www.genckultur.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Tüm genç arkadaşlarımı hürmetle selamlıyorum.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.