• Şehir Alanya
  • Abdi İbrahim’de Yeni Yapılanma, Yeni Görevlendirme
8 okunma

Abdi İbrahim’de Yeni Yapılanma, Yeni Görevlendirme

ABONE OL
2 Ocak 2024 08:04
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

2019 yılından bu yana Abdi İbrahim’de Kurumsal Bağlar, Sürdürülebilirlik ve İrtibat Yöneticisi olarak vazife yapan Dr. Mustafa Oğuzcan Bülbül’ün sorumluluk alanlarına bir yenisi daha eklendi. Dr. Bülbül, 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren İnsan Kaynakları, Kurumsal İrtibat ve Sürdürülebilirlik Küme Lideri olarak misyon yapacak.

İlaç bölümünün 22 yıldır kesintisiz başkanı olan Abdi İbrahim, mahallî ve küresel maksatları doğrultusunda tertip yapısını dinamik, yenilikçi ve esnek bir bakış açısıyla şekillendirmeye devam ediyor. Şirket; son olarak İnsan ve Kültür Küme Başkanlığı ile Kurumsal Münasebetler, Sürdürülebilirlik ve Bağlantı Yöneticiliği rollerini birleştirerek; tüm bu disiplinleri bütüncül bir bakış açısıyla birebir yapı altında yönetme kararı aldı. Böylece iki departmanı İnsan Kaynakları, Kurumsal İrtibat ve Sürdürülebilirlik Küme Başkanlığı altında birleştiren Abdi İbrahim, bu değerli konumu ise içeriden terfi ile Dr. Mustafa Oğuzcan Bülbül’e emanet etti. Dr. Mustafa Oğuzcan Bülbül, 2019 yılından bu yana Abdi İbrahim bünyesinde Kurumsal Bağlantılar, Sürdürülebilirlik ve İrtibat Yöneticiliği vazifesini yürütüyordu. Bu yapılanmayla birlikte, Dr. Mustafa Oğuzcan Bülbül 1 Ocak 2024 prestijiyle Abdi İbrahim İnsan Kaynakları, Kurumsal İrtibat ve Sürdürülebilirlik Küme Lideri olarak vazife yapacak.

Mustafa Oğuzcan Bülbül, 2001 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden onur derecesi ile mezun oldu. Tıpkı yıl Rekabet Kurumu tarafından düzenlenen giriş imtihanını kazanarak “Rekabet Uzman Yardımcısı” olarak misyona başladı.

2005 yılında Rekabet Uzmanlığına terfi eden Mustafa Oğuzcan Bülbül, Rekabet Kurumu Birinci Kontrol ve Uygulama Dairesi Başkanlığı’nın sorumluluk alanına giren dallara ilişkin evraklarda misyon yaptı. 2009 yılında yüksek onur derecesi ile Columbia Üniversitesi, Memleketler arası Münasebetler ve Kamu İdaresi Fakültesi’ndeki “Uluslararası Güç Siyasetleri ve Yönetimi” yüksek lisans eğitimini tamamlayarak Türkiye’ye dönen Bülbül, 2018 yılında Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi Finans Bölümü’nde “Rekabet Cezalarının Halka Açık Şirketlerin Pay Senedi Fiyatlarına Etkisi” tez konusu ile tabip unvanını almıştır.

Anadolu Efes’te 9 yıl vazife yapan ve son olarak rekabet hukuku başta olmak üzere şirketin tüm yasal ahenk risklerini, bağlantı faaliyetlerini ve sürdürülebilirlik stratejilerini yöneten Dr. Bülbül, 2019 tarihinden itibaren Abdi İbrahim’de Kurumsal Bağlantılar, Sürdürülebilirlik ve Bağlantı Yöneticisi olarak vazife yapmıştır.

İleri seviyede İngilizce bilmekte olan Dr. M. Oğuzcan Bülbül, evli ve iki çocuk babasıdır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.