• Şehir Alanya
  • Lider Sandal’dan yeni yıl iletisi: “2024 Bayraklı’nın yılı olsun”
7 okunma

Lider Sandal’dan yeni yıl iletisi: “2024 Bayraklı’nın yılı olsun”

ABONE OL
31 Aralık 2023 15:03
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, yeni yıl hasebiyle yayınladığı iletisinde birlik, beraberlik, barış, memnunluk, sıhhat ve huzur diledi. Son lokal seçimlerden bu yana geçen müddette verilen kelamları bir bir tuttuklarını vurgulayarak; eğitimden kültür-sanata, spordan sıhhate kadar gereksinim duyulan her alanda daha hoş bir Bayraklı için çalıştıklarını belirten Lider Sandal, “2024 yılında da hizmetlerimiz sürecek, verdiğimiz kelamlar bir bir yerine gelecek. Biz Bayraklı’da büyük bir aileyiz! Yeni yıl hepimize umut olsun. 2024, Bayraklı’nın yılı olsun” dedi.

MARKA KENT BAYRAKLI

Başkan Sandal, “Bayraklı’da hizmetle geçen yaklaşık 5 yılda 7’den 70’e toplumun her kısmına eşit ve adil toplumsal belediyecilik yaptık. Yolları, kaldırımları, kavşakları, parkları, toplumsal alanlarıyla Bayraklı’yı örnek bir ilçe haline getirdik. Sarsıntı sonrası dirençli bir kent yaratmak ismine Bayraklı’nın yüzde 70’ini tekrar planladık. Kentsel dönüşümün önünü açtık. Kreşlerimizle, eğitim modelimiz ve liyakat aslıyla imtihanla belirlediğimiz öğretmenlerimizle Türkiye’ye örnek olduk. Anaokulundan üniversiteye kadar çocuklarımızı geleceğe fiyatsız hazırlarken onların başarılarıyla gurur duyduk. Başarılı atletlerimizin turnuvalardan elde ettikleri dereceler göğsümüzü kabarttı. Eğitimde, sıhhatte, sporda kültür ve sanatta marka kent Bayraklı’ya kent kimliği kazandırdık” dedi.

VERDİĞİMİZ KELAMLARI TEK TEK TUTTUK

Başkan Sandal şöyle devam etti: “Uluslararası Homeros Edebiyat ve Sanat Şenliği ile yerli ve yabancı ünlü şair-yazar ve sanatkarları Bayraklı’da ağırlayarak ilçemizin ismini dünyaya duyurduk. Avrupa’nın en büyük İzmir’in birinci Matematik ve Zeka Oyunları Parkı’nı Bayraklı’ya kazandırdık. Hastalıkta, sıhhatte hayatın her alanında ilçe sakinlerimizin yanında olduk. Son mahallî seçimlerden bu yana Bayraklı’yı sokaktan yöneterek hangi mahallemizde hangi vatandaşımızın kederi, zahmeti varsa yanında olmaya çalıştık. Pandemi, sarsıntı sel üzere felaketleri atlattık fakat tüm zorluklara karşın hiçbir projemizi yarıda bırakmadık. Verdiğimiz kelamları tek tek tuttuk ve geldiğimiz noktada vaatlerimizin yüzde 80’ini tamamladık. Bundan sonra daha büyük işler yapma vakti. Yeni yıl hepimize umut olsun. 2024, Bayraklı’nın yılı olsun” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.