• Şehir Alanya
  • Kandıra Belediye Lideri Adnan Turan, yeni yıl münasebetiyle bir basın bildirisi yayınladı.
6 okunma

Kandıra Belediye Lideri Adnan Turan, yeni yıl münasebetiyle bir basın bildirisi yayınladı.

ABONE OL
31 Aralık 2023 16:03
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Resim

Hakk ile batılın savaşının devam ettiğini söz eden Lider Turan, ‘’ Hakk ile batılın savaşı devam ediyor. Asrın felaketini yaşadığımız, başta Gazze olmak üzere dünyanın pek çok yerinde insanlığa yönelmiş hücumlara şahit olduğumuz, kahraman evlatlarımızı terörist hücumlarda şehit verdiğimiz bir yıldan, yeni yıla, tüm insanlık için yeni ve daha hoş günler temennisi ile giriyoruz.’’ Dedi.

Devlet ve Millet olarak, zalimlere karşı mazlumların hamisi olduğumuzu söz eden Lider Turan, ‘’ Yeni yıla verdiğimiz şehitlerimiz nedeni ile buruk bir biçimde girdiğimiz bu gün, inancımız kaybetmeden gayret etmeye devam edeceğiz. Terörizme karşı birlikte çaba ettik. Türkiye’ye yakışır bir duruş sergiledik. Cumhuriyetimizin 100. Yılının akabinde, yeni Türkiye Yüzyılı amaçlarımıza birebir inanç ve kararlılıkla yürüyeceğiz. Memleketimiz ve milletimiz için birebir şevk ve azimle çalışmaya, hizmet etmeye devam edeceğiz.’’ dedi.

Yaşanan ve yaşanması kaçınılmaz olan sarsıntı gerçeği ile binlerce canımızı şehit verdiğimiz 2023 yılının akabinde, 2024 ‘ün bu acılardan ders çıkararak kentsel yenilenmenin sağlanması, yapıların güzelleştirilmesi ve zelzeleye güçlü hale getirilmesi, vatandaşlarımıza daha düzgün barınma şartlarının sağlanması emeliyle kentlerin ve kent merkezlerinin tümünün ya da bir kısmının Devlet-Millet işbirliği ile yine planlanmasına vesile olmasını diliyorum’’ dedi.

Turan kelamlarını, ‘’ Yeni takvim yılının, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Vatan ve millet uğruna, hayatları değerine uğraş veren ve şehadet şerbetini içen tüm canlarımıza Cenab-ı Hak’tan rahmet niyaz ediyorum. Şehitlerimize layık olabilmek dileği ile 2024’ün felaketleri, acıları geride bıraktığı mız, umudun, barışın ve kardeşliğin tekrar yeşerdiği bir yıl olmasını temenni ediyorum.’’ diyerek sonlandırdı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.